Aleksandra Rychlik – Traczyk

O mnie

psycholożka z ponad 10-letnim doświadczeniem w obszarze ZZL w organizacjach oraz prowadzenia działów HR, w polskich i międzynarodowych koncernach. Celem jej działań było włączanie strategii HR w strategię firmy, kreowanie miejsc pracy dających jednostkom poczucie ważności i przynależności a przez to budowanie zaangażowanych, nastawionych na współpracę zespołów.

W cechach głównych wg Gallupa ma min. Rozwijanie innych, Indywidualizację i Empatię, jest FRIS-owym Partnerem/Humanistą. To obszary, które w codziennym życiu napędzają Olę i dają jej poczucie sensu i spełnienia.

Od 2 lat rolę konsultingowo – doradczą dla biznesu, łączy z pracą psychoterapeuty, także przy projektach wsparcia psychologicznego pracowników różnych organizacji. Doświadczenia te dają Oli szansę na jeszcze pełniejsze rozumienie wyzwań związanych z doświadczaniem różnorodności z jakimi mierzą się zarówno pracownicy jak i menedżerowie.

Na kursie Ambasador Mental Healt at Work odpowiada za temat: „Inkluzywność – uważność na różnorodność osób i ich potrzeby w organizacji

Ola o temacie inkuzywności, za który odpowiada w kursie Ambsador Mental Health at Work:

„Wierzę, że klucz do sukcesu firm leży w kulturze organizacyjnej. W pracy zawodowej od zawsze szczególnie ważne było dla mnie czerpanie z różnorodności oraz budowanie kultury organizacyjnej opartej na szacunku, równości, tolerancji i zaangażowaniu, co daje każdemu pracownikowi poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa.

Różnorodność może mieć wiele twarzy – od cech osobowości i temperamentu, przez styl myślenia i działania, różnorodność potrzeb i perspektyw pracowników będących na różnych etapach życia osobistego i zawodowego aż po potrzeby pracowników z niepełnosprawnościami. Znajdowanie w tej różnorodności zasobów, tworzenie inkluzywnej kultury organizacyjnej, dawanie przestrzeni do uzupełniania się różnych punktów widzenia, jest tym, co stanowi o prawdziwej wyjątkowości organizacji.”

Zapisz się na kurs Ambasador Mental Health

Kurs dla organizacji, która w sposób kompleksowy chce zadbać o profilaktykę, utrzymanie i poprawę zdrowia psychofizycznego pracowników.

certyfikaty

PSYCHOLOG z wieloma osiągnięciami