Agnieszka Kauczyńska

O mnie

doświadczony menedżer, konsultant oraz trener zarządzania, który od wielu lat działa na polskim rynku biznesowym.

Posiada bogate wykształcenie oraz imponujący bagaż doświadczeń zawodowych. Zrealizowała wiele projektów wdrożeniowych firm produkcyjnych, usługowych i handlowych. Jej praca obejmuje szeroki zakres działań, od planowania i wdrażania strategii, przez controllingu i zarządzanie finansami, po przeprowadzanie zmian w firmach, w tym restrukturyzacje i reorganizacje.

Jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, gdzie zdobyła tytuł magistra finansów. Ukończyła roczny kurs w Instytucie Zarządzania Fundacji Polsko-Francuskiej, specjalizując się w zarządzaniu przedsiębiorstwem.

Jako ekspertka w dziedzinie zarządzania skupia się na rozwoju umiejętności menedżerskich i efektywnego zarządzania sobą oraz zespołami. Zdobyła wiele cennych certyfikatów i kwalifikacji. Jest:

  • certyfikowanym Konsultantem Zarządzania Firmą „Certified Management Consultant”;
  • certyfikowanym Project Managerem;
  • certyfikowanym Trenerem Zarządzania MATRIK z certyfikatem międzynarodowy.

Jako mentor wspiera kadry zarządzające w rozwoju umiejętności przywódczych. Dodatkowo, jest certyfikowanym konsultantem Extended DISC, specjalizującym się w analizach behawioralnych „Ja jako lider”.


Na kursie Ambasador Mental Healt at Work odpowiada za temat: „Jak mierzyć, zarządzać i wpływać na wskaźniki zdrowotne i psychologiczne”.

Zapisz się na kurs Ambasador Mental Health

Kurs dla organizacji, która w sposób kompleksowy chce zadbać o profilaktykę, utrzymanie i poprawę zdrowia psychofizycznego pracowników.

certyfikaty

konsultant z wieloma osiągnięciami