Intervention support

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

GET STARTED HERE

Zapisz się na SPOTKANIE z wybranym psychologiem

By booking an appointment you agree to the processing of your personal data and our Privacy policy

O usłudze

Kryzys zwykle dotyczy sytuacji nagłych, nieprzewidywalnych. Osoby w kryzysie mają obawy czy sobie poradzą. Towarzyszy im utrata kontroli nad sobą, swoją sytuacją i życiem. Kryzys jest sytuacją ograniczoną w czasie (do ok 2 miesięcy), ale może przejść w długotrwały stres.

Firmy sięgające po interwencyjną pomoc psychologiczną otrzymują spektrum możliwości – spotkania indywidualne z psychologiem, interwencję grupową, spotkania psychoedukacyjne dla zespołu, konsultacje strategiczne z zespołem kryzysowym.

Psycholog może przyjechać do firmy, może być dostępny telefonicznie lub online – zaraz po wydarzeniu oraz na wiele tygodni po.

Celem pomocy jest poradzenie sobie z emocjami, zrozumienie sytuacji, swoich reakcji, odzyskanie poczucia kontroli nad sobą i szukanie rozwiązań.

W Zespole Mental Health at Work są psycholodzy, którzy maja doświadczenie w interwencji kryzysowej. Dotychczas pomagaliśmy naszym klientom i ich pracownikom w sytuacjach śmiertelnego wypadku w pracy, wybuchu wojny na Ukrainie, w rozwiązywaniu konfliktu eskalującego na zespół, w przygotowaniu zespołu do trudnej dla niego sytuacji.

Wsparcie interwencyjne udzielane jest pojedynczym osobom lub grupie

  • Może dotyczyć bezpośrednio osób, którym przydarzyło się coś co skutkuje kryzysem
  • Może dotyczyć zespołu, którego jeden z członków znalazł się w sytuacji kryzysowej a pozostałe osoby nie wiedzą jak powinny postąpić i także ją przeżywają.

Nikt nie powinien sam zmagać się z problemem. Jeśli dzieje się coś w czym mogłoby pomóc nasze dedykowane wsparcie jesteśmy dla Państwa. Zaplanujemy i przeprowadzimy odpowiednie działania.

Zapraszamy do kontaktu.